Posłuchaj jak efektywnie trafić do klienta

Najlepiej dbamy o to by strategia marki i produktów była realizowana przy pomocy wszystkich kanałów markatingu internetowego.

więcej

Prowadzimy kompleksową obsługę e-rzecznika czyli ambasadora marki w internecie.

więcej

Realizujemy unboxing, video testy, sesje zdjęciowe, pokazy, opisy, materiały viralowe.

więcej

Pierwsi w Polsce zaczęliżmy budować kompetencje buzz. Na dowód tego domena buzz.pl


więcej

Prywatność w sieci – wyniki badań IAB Polska

4 października 2017
Prywatność w sieci to temat najnowszego raportu IAB Polska. Partnerem merytorycznym wydawnictwa są Polskie Badania Internetu.

To już drugi raport dotyczący prywatności w internecie opracowany przez IAB Polska. Wyniki poprzedniego badania opublikowano w 2013 roku. Wyniki aktualnego badania przedstawiono podczas spotkania z cyklu IAB Expert Panel, które odbyło się 7 marca tego roku w siedzibie organizacji.

Wyniki badania „Prywatność w sieci” pokazały, że:

  • Internet jest przez internautów traktowany jako przestrzeń publiczna (lub częściowo publiczna), wyjątkiem są prywatne strony www.
  • Poziom świadomości i wiedzy na temat prywatności jest coraz większy. Internauci częściej korzystają z zabezpieczeń, rzadziej umieszczają w internecie swoje zdjęcia.

prywatność w sieci

  • Mimo to swoją wiedzę na temat cyber-bezpieczeństwa oceniają jako niedostateczną. Autorzy raportu sugerują, że stwarza to pole do dalszych działań edukacyjnych, w które powinny być zaangażowane podmioty kształtujące środowisko cyfrowe – i dostawcy usług, i regulatorzy.

prywatność w sieci

  • Działania edukacyjne muszą realizowane w sposób przyjazny dla użytkowników. Badani negatywnie postrzegają zakazy, obostrzenia i ograniczenia w przestrzeni cyfrowej. Nadmierna liczba wymaganych zgód budzi irytację i przekłada się na niechęć do korzystania z zasobów cyfrowych.
  • Internauci wolą dopasowane treści i reklamy. Dostrzegają korzyści z nimi związane ale są świadomi, że aby takie dopasowanie treści miało miejsce, muszą podzielić się informacjami na swój temat.

prywatność w sieci

Więcej na: http://pbi.org.pl/patronaty/prywatnosc-w-sieci-raport-iab-polska/

Komentarze są wyłączone.